Kayseri Erciyes Bonus Card

Kayseri'nin Erciyes'i Taraftarın Bonusu var!

Kayseri Erciyes Bonus'un getirdiği ayrıcalıklar

Kayseri Erciyes Bonus Card'la Türkiye'nin en geniş üye işyeri ağına sahip Bonus'un tüm fırsat ve faydalarından yararlanabilecek, birçok ayrıcalığa sahip olacaksınız. Kayseri Erciyes Bonuslular; anlaşmalı iş yerlerinde taksit, bonus kazanma ve harcama, tüm kampanyalardan yararlanma imkânlarına kavuşacak.

  • Kayseri Erciyesspor taraftarlarına özel dönemsel kampanyalar devam edecek.
  • Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunacak.
  • MasterCard paypass altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip olan Kayseri Erciyes Bonus Card'la, 90 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilecek.
  • K.Erciyesspor kazandıkça kart sahibi de kazanmaktadır. Kayseri Erciyesspor Bonus Card'ı ile ayda 750 TL üstü harcama yapan, takımının attığı gol kadar ilave bonus kazanmaktadır.Hemen GOL yazıp 3280’e gönderin, kartınızla ayda 750 TL üstü harcama yapın, K.Erciyesspor’un kazandığı lig maçlarında attığı gol kadar bonus kazanın.

    * DenizBank kampanyaları ile ilgili olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.