Taksitli Nakit Avans Deniz’den!

DenizBank Kredi kartınız ile 1,500 TL' ye kadar Taksitli Nakit Avansınızı 7/24 kullanabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans'ınızı;

 • AçıkDeniz İnternet Bankacılığı'ndan
 • PARA boşluk, kartın son 6 hanesi boşluk kullanmak istediğiniz tutarı 3280'e mesaj göndererek,
 • Denizbank şubelerinden
 • 4440800 Denizbank iletişim Merkezi'nden
 • DenizBankATM *lerinden kullanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

 • DenizBank A.Ş bankacılık alanında Büyükdere Cad. No: 141 Esentepe-İstanbul adresinde faaliyet göstermekte olup MERSİS numarası 0292 – 0084 – 4960 – 0341, telefon numarası 444 0 800 ve web sitesi adresi www.denizbank.com'dur.
 • Burada yer alan bilgilendirme hükümleri DenizBank A.Ş'nin belirleyeceği süre ile sınırlıdır.
 • Taksitli Nakit Avans, kredi kartından anında kullanılabilen bir kredidir ve kullanılabilir nakit limiti ile sınırlıdır. Taksitli Nakit Avans 250 TL - 1.499 TL aralığında, 4-9 ay arası taksit ile kullanılabilir.
 • Kullandığınız Taksitli Nakit Avans için aylık akdi faiz oranı %2,02; efektif yıllık faiz oranı %29,09 olarak belirlenmiştir. Dönemsel olarak kampanyalar kapsamında indirimli oranlar verilebilmektedir. Akdi faiz üzerinden ayrıca %15 oranında KKDF ve %5 oranında BSMV tahsil edilir.
 • Kullanılan taksitli nakit avansa ilişkin olarak ödeme planında yer alan toplam geri ödeme tutarına anapara, faiz, KKDF, BSMV tutarları dahildir.
 • Ödeme planında ilk taksit faiz tutarı, kullanım gününden kartın ilk son ödeme tarihine kalan gün sayısına göre hesaplanır ve diğer taksitlerin faiz oranları da eşit ödeme planı mantığına göre 30 gün üzerinden hesaplanır.
 • Taksitli Nakit Avans taksitleri, kredi kartı hesap özeti içerisinde yer alır. Hesap özeti asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar üzerinden Merkez Bankası tarafından üç ayda bir belirlenen kredi kartı gecikme faizi (şu anda %2.52) ve asgari tutarı aşan anapara tutarı üzerinden de Merkez Bankası tarafından üç ayda bir belirlenen kredi kartı akdi faizi (şu anda %2.02) geçerli olacaktır.
 • Taksitli Nakit Avans işlemlerinde taksit tutarlarının ödeme tarihleri, ödeme planında gösterilen kartın son ödeme tarihleridir. İlk taksit, kullanım günü dönem harcamalarına eklenir. Diğer taksitler de takip eden son ödeme tarihlerinde, ödeme tarihi olan son ödeme tarihinden bir dönem önce olacak şekilde dönem harcamaları arasında gösterilir. Değişen hesap kesim tarihlerine göre taksit tarihleri değiştirilmez.
 • Taksitli Nakit Avans işlemlerinde vadesi gelmemiş bir veya birden çok taksit ödemesinde bulunulabilir veya borcun tamamı ya da bir kısmını erken ödenebilir. Bu durumda erken ödenen miktara ve gün sayısına göre mevzuata uygun olarak indirim/iade yapılır. Erken/kısmi ödeme için 444 0 800 Açıkdeniz Telefon Bankacılığı'na ya da http://www.denizbank.com/bilgi-limani/memnuniyeti-bildirecegim.aspx adresinden talep olarak kredi kartı ile ilgili alt konu üzerinden ya da taksitlierkenödemetalep yazıp 3280'e göndererek ayrıca talimat verilmesi gerekir. Internet ve SMS üzerinden yapılacak taleplerde bankamız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
 • Taksitli Nakit Avans'tan kullanım sonrası 14 gün içinde cayılabilir. Cayma hakkınızı kullanmanız halinde, krediden faydalanmanız durumunda anaparayı ve kredinin kullanıldığı tarihten anaparanın geri ödendiği tarihe kadar olan sürede tahakkuk eden faiz, KKDF, BSMV tutarını en geç cayma bildirimini bankaya iletmenizden sonra 30 gün içinde geri ödemeniz gerekmektedir. Bu süre içinde ödeme yapmamanız halinde krediden caymamış sayılacaksınız. Cayma talebi için 444 0 800 Açıkdeniz Telefon Bankacılığı'na ya da Büyükdere Cad. No: 141 Esentepe-İstanbul adresinde bulunan DenizBank Genel Müdürlüğü'ne ya da http://www.denizbank.com/bilgi-limani/memnuniyeti-bildirecegim.aspx adresinden talep olarak kredi kartı ile ilgili alt konu üzerinden ya da taksitlicaymatalep yazıp 3280'e göndererek ayrıca talimat verilmesi gerekir. Internet ve SMS üzerinden yapılacak taleplerde bankamız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
 • Taksitli Nakit Avans işlemlerinizin kapamasını Şube'lerimizden ya da 444 0 800 Açıkdeniz Telefon Bankacılığı'ndan ya da http://www.denizbank.com/bilgi-limani/memnuniyeti-bildirecegim.aspxadresinden talep olarak kredi kartı ile ilgili alt konu üzerinden ya da taksitlikapamatalep yazıp 3280'e göndererek ayrıca talimat verilmesi gerekir. Internet ve SMS üzerinden yapılacak taleplerde bankamız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
 • Kredi kartının kapatılması durumda, Taksitli Nakit Avans ayrıca kapatılmadığı sürece devam etmektedir.
 • Taksitli Nakit Avans işleminin yapıldığı gün aynı işlem için Erken Kapama veya Kısmi Kapama yapılamaz.
 • Taksitli Nakit Avans'a ilişkin ön bilgilendirmede ve sözleşmede yer almayan hususlarda bankamızla imzalamış olduğunuz Temel Bankacılık Hizmet Sözleşmesi hükümleri ile Kredi Kartları Ürün Bilgi ve Tercih Formu hükümleri geçerli olacaktır.
 • Talebiniz halinde Taksitli Nakit Avans sözleşmeleriniz şubelerimizden kağıt üzerinde temin edilebilecektir. Ayrıca www.denizbank.com adresindeki Internet Bankacılığı içerisinde Kartlar-Kredi Kartı İşlemleri-Sözleşmeler menüsünden sözleşmelerinize ulaşabilir, kağıt üzerinde alabilir ya da e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca kayıtlı E-posta adresinize de sözleşmeler iletilmektedir. Dilediğiniz zaman 444 0 800 Açıkdeniz Telefon Bankacılığı'ndan kayıtlı E-posta adresinizi değiştirebilir, sözleşmenizin E-posta olarak gönderilmesini talep edebilirsiniz.
 • 08.10.2013 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 22. maddesi ve 6 fıkrasındaki değişiklik kapsamında bir takvim yılı içerisinde 3 defa dönem borcunun asgari tutarının altında ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.
 • 1500 TL ve üzeri kullanımlar için tıklayınız.
 • Hesaplama tablosu için tıklayın.

 

1250 TL Taksitli Nakit Avans için Örnek Ödeme Planı
Kredi Tutarı (TL)1,250
Kredi Vadesi (Ay)9
Aylık Faiz Oranı (Net)2,02%
Aylık Taksit Tutarı (TL)156,26
Alınacak Ücretler (TL)0
Toplam Geri Ödeme (TL)1.406,36
Aylık Toplam Maliyet Oranı2,42%
Efektif Yıllık Faiz Oranı29,09%